Bayimiz Olun, Çok Kazanın!

Bayi Başvuru Bilgileri

Sistemimizde 2 Farklı panel seçeneği mevcuttur

1 – Mini Bayi Paneli: Mini bayi panelimizde test hesabı dahil olmak üzere 6 aylık ve 12 aylık hesaplar mevcuttur.
Test hesapları 12 ve 24 saatlik olarak aktif edilmektedir. Test yayınlarımız hem sizin için hemde üyeleriniz için tamamen ücretsizdir. Mini panel sistemimizde sadece Türk ve Alman kanalları mevcut bulunmaktadır. Premium kanallar bulunmamaktadır.

Mini paket içeriğini ise Mini Paket Kanal Listesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Bu panelinizde her şey elinizin altında ve kendi idarenizde olacaktır. Panelinizin sağ üst köşesinde satış yapabileceğiniz kredi miktarınızı görebileceksiniz.

2 – Premium Bayi Paneli: Premium bayi panelimizde test hesabı, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık hesaplar mevcuttur.
Test hesapları 12 ve 24 saattir dilediğiniz gibi açabilirsiniz. Test yayınlarımız hem sizin için hemde üyeleriniz için tamamen ücretsizdir.
Premium bayi panelinde full paketler mevcuttur. Bu paket içeriğini ise Premium Paket Kanal Listesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
Bu panelinizde her şey elinizin altında ve kendi idarenizde olacaktır. Panel sağ üst köşesinde satış yapabileceğiniz kredi miktarınızı görebileceksiniz.

3 Aylık, 6 Aylık ve 12 aylık olmak üzere 3 ayrı paket panelinizde mevcuttur. Ayrıca her pakette Adult dahil veya Adult hariç seçenekleri mevcuttur. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda, Günün her saatinde paneliniz üzerinden ticket açarak yardım isteyebilirsiniz yada daha hızlı iletişim kurmak adına Whatsapp, Skype yada Email yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Ücretlendirme

Bayilik için hiçbir zor koşulumuz yok! Sadece bayilik panelinizi oluşturabilmemiz için, €400 yatırmanız gerekiyor. Bayi panelinizde size 400 (dörtyüz) kredi olarak geri yüklenecektir. Yani yatırdığınız paranız yine size para olarak geri dönecektir. 1 kredi = €1.00 dur!
Bayi paneli kurulum ücreti vb. gibi ücretler kesintiler söz konusu değildir.

Paket Kredi Harcamalarınız:

MİNİ PANEL PAKETLERİ

– Günlük 20 adet 12 veya 24 Saatlik Test – Kredisiz

– 6 Aylık Mini Paket (adult dahil veya hariç seçeneği)  – 15 Kredi [15 Euro]

– 12 Aylık Mini Paket (adult dahil veya hariç seçeneği)  – 25 Kredi [25 Euro]

PREMİUM PANEL PAKETLERİ

– Günlük 20 adet 12 veya 24 Saatlik Test – Kredisiz

– 6 Aylık Full Paket (adult dahil veya hariç seçeneği)  – 20 Kredi [20 Euro]

– 12 Aylık Full Paket (adult dahil veya hariç seçeneği)  – 40 Kredi [40 Euro]

Önemli: İptv satın alma işlemi öncesinde ve sonrasında gerek kanallarla ilgili gerekse liste ile ilgili bayi olarak müşterilerinizden aldığınız öneri ve şikayetleri dikkate alarak önemli bilgileri detayları liste halinde düzenli olarak bize gönderip bilgilendirirseniz konu üzerine beraber istişare edersek daha iyi bir şekilde sistemimizi ilerletebiliriz. Tüm soru ve sorunlarınızla alakalı bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin günün her saatinde burada size cevap verecek bir personelimiz mutlaka olacaktır.


TAGS: #IPTV, #ıptvbayilik, #iptvsatış, #iptvgermany, #iptvitaly, #iptvturkey, #iptvsmarters

Go top